Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Aktuality ze soustředění 2019

 

Ve dnech 29.6. - 5.7.2019  jsme absolvovali další ročník tenisového soustředění a opět v překrásném areálu SPORTCENTRA v Jiřetíně pod Jedlovou. Náš stálý trenérský tým byl pro tentokrát obohacen o Michaelu Maršíkovou a i ona velkou měrou přispěla k tomu, že soustředění proběhlo ke vší spokojenosti. Soustředění se zúčastnilo 35 dětí ve věku 5 - 15. Všechny děti opravdu poctivě trénovaly každý den ve dvou tréninkových blocích a to dopoledne  1,5 hod kurt a 1,5hod kondice a ve stejném duchu se nesl i odpolední tréninkový blok. Velký obdiv všem dětem i trenérům, protože tuto zátěž absolvovali i v úmorných vedrech, kde byla kondiční část doplněna hrátkami v bazénu. O plná bříška a celkový komfort se nám postaral jako již tradičně, úžasný personál pod vedením pí.Dubské. Soustředění bylo spestřeno středečním odpoledním výletem na hrad Tolštejn a večerními programy, kdy jsme se snad úspěšně postarali o to, že nikdo nesmutnil (soutěž "Jiřetín a Meziboří hledají talent", maškarní diskotéka, CINEMA večer, Tenisový kvíz, nejstarší děti připravily pro menší kamarády soutěž v poznávání pohádek a nechyběl ani závěrečný táborák se stezkou odvahy).

Považujeme soustředění za maximálně povedené a úspěšné a to nejen s ohledem na zlepšení tenisových dovedností, ale i na podporu rozvíjení kamarádství, tolerance, solidarity.

Poděkování patří i společnostem JOPOCONSTRUCTIONS a Stavební společnost Jaroslav Oršuliak za nádherný dárek v podobě památečních triček.

Veliké díky i rodičům za pomoc při závěrečné stezce odvahy.

 

Děkuji celému týmu tj. Alče, Verče,Viktorce, Kamilovi a Míše = jste SUPER :-)

 

Odkaz na galerie fotek jednotlivých dnů :

  1. den 
  2. den
  3. den
  4. den
  5. den
  6. den
  7. den

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,