Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Starší žáci

 

 

 

18.6. 2022 TK Žatec : TO Meziboří 4:5

 

 

 

Tento příspěvek se mi píše neskutečně krásně.  Tak moc jsem to těm našim starším žákům i jejich fanouškům přál a v posledním zápase se to konečně povedlo ❤❤❤. Po prvních třech dvouhrách byl stav 3:0 pro domácí ( Šíma Lošťák, Mára Jurkovič i Eliška Šiková nehráli vůbec špatně nicméně bohužel odcházeli z kurtu poraženi). Nikdo ovšem nečekal co bude následovat, na kurt při absenci Honzy Šlechty, Šímy Kopala a Evičky Blahoutové nastoupili naši pidimidi gladiátoři (Adam Piskač/Pužman, David Knobloch, Natálka Hájková - mladší žáci) a světe div se, všichni svoje singlové zápasy vyhráli, všichni úžasní,  ale Natálka Hájková podala naprosto heroický výkon korunovaný vítězstvím nad favorizovanou soupeřkou Ester Jelínkovou. Famózní jízda pokračovala i v chlapeckých deblech,  a proto vezeme první vítězství. Celý zápas probíhal za náročných podmínek  - extrémní až tropické vedro, nicméně po vítězství se vždycky dobře regeneruje a tak se mladší žáci po pozdním příjezdu domů (po 22.hod) mohli připravit na ranní odjezd na mistrák do Klášterce.

Veliké díky fanklubu za fantastickou podporu !!!

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

 

4.6. 2022 TO Meziboří : TK Louny 0:9

 

 

V sobotu naši starší žáci přivítali soupeře z Loun, věděli jsme,  že přijede velice těžký protivník a to se také potvrdilo. Nicméně atmosféra byla opět skvělá, sportovní a v duchu fair play, o což se postarali oba týmy i jejich fandové. Jsme rádi za to, že  i když naše děti prohrají,  tenis stále milují, a proto se soutěže účastníme.

Zápasovou premiéru si odbyla Evička Blahoutová a ačkoliv byl výsledek krutý, tak bojovala a odešla se vztyčenou hlavou.

 

Ještě jednou díky za to, jaký jste tým a opravdová parta báječných dětí. 

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

 

28.5. 2022 TK Evženie Klášterec nad Ohří : TO Meziboří 6:3

 

  

 

V sobotu vycestovali naši tenisté a tenistky za početné podpory fanoušků k dalšímu mistrovskému zápasu, tentokráte do Klášterce nad Ohří. TK Evženie byl zejména v chlapecké části velice silným soupeřem a i když se naši kluci rvali jako lvi, ke kýženým bodíkům to bohužel nevedlo. Nejblíže měl k vítězném bodu Adam Piskač /Pužman, nicméně dobře rozehraný zápas do  vítězného konce bohužel nedotáhnul. Pro všechny kluky, ale další neocenitelná zápasová zkušenost a motivace k dalšímu intenzivnímu tréninku. Historicky první 3 body získala děvčata Eliška Šiková s Natálkou Hájkovou, pro kterou to navíc byla premiéra v závodním tenise. Holky super a gratulace.

Skvěle se opět zhostila role kapitánky Simona Lošťáková a za to jí patří veliké poděkování. Samozřejmě,  že veliké poděkování patří vám všem, kteří jste vážili cestu do Klášterce a děti jste podpořili ✌✌✌.

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

 

14.5. 2022 TO Meziboří  : TK Most B 

 

  

 

V sobotu se na mezibořských kurtech uskutečnilo historicky první mistrovské utkání družstva starších žáků.  Soupeřem našich dětí nebyl nikdo jiný, než družstvo TK Most B. Očekávali jsme náročné zápasy s těžkým soupeřem a to se i potvrdilo. Výsledek 0:9 je krutý, ale nikdo se z toho nehroutí. Naše děti bojovaly a daly do toho všechno,  zkrátka někdy to tak je, ale my jsme na naše reprezentanty náležitě pyšní. Velikou zásluhu má kapitán družstva Simona Lošťáková.  Publikum vytvořilo fantastickou a sportovní atmosféru. Těšíme se na další zápasy.

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,