Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Turnaj mladších žákyň "C" Litvínov

 

O víkendu 31.8. - 1.9. se na litvínovských kurtech uskutečnil turnaj mladších žákyň kategorie C. Na tomto turnaji jsme měli 2 želízka v ohni a to Elišku Šikovou a Viktorku Fábikovou (ačkoliv u Emičky Baumrukové je uváděn domovský oddíl TO Meziboří, tak prakticky necelý rok působí v LTC Litvínov.

V singlové části se našim reprezentantkám až tolik nedařilo - Eliška Šiková vypadla se Sárou Tomasovou (4.nasazená) 3:6 1:6 nicméně k minimu natrénovaných hodin během prázdnin se dá hovořit o velice slušném a bojovném výkonu. 

Viktorka Fábiková narazila v prvním kole na Elišku Sejvalovou (nasazená č.3) z Chomutova a podlehla 4:6 4:6. Dle informací o průběhu utkání s jednalo o jeden z nejlepších zápasů v singlové kariéře Viktorky, ale bohužel odešla poražena.

Co se nezdařilo v singlu, tak to jsme si nahradili v deblu. Eliška Šiková s parťačkou Kateřinou Jaňovkovou sice podlehly v prvním kole litvínovské dvojici Koubková - Hüblová 3:6 2:6, ale "pomstily" je Vikča Fábiková s Bárou Matouškovou, které v prvním kole porazily pár Teiralová - Soprová 6:2 7:5, aby v již zmiňovaném semifinále porazily Koubková - Hüblová 6:3 6:2.

V nedělním finále singlu se utkala sympatická Bára Matoušková (nasazená č.2)  s Adrianou Hessovou (nasazená č.1) z Chebu s výsledkem 4:6 6:3 6:2. Gratulujeme Barčo !!!

Deblové finále se vzhledem k nepřízni počasí netradičně přesunulo do jiného města, s ohledem na případné dojíždění pro Elišku a Adrianu byl zvolen Chomutov. A tady si pár Viktorka s Bárou zopakovali společný trumf z turnaje v Dubí a opět zvítězily tentokráte nad párem Sejvalová - Hessová 6:2 7:6. Veliká gratulace holky - kromě toho, že vám to tenisově souzní, tak i doooost sluší.

 

Fotogalerie zde

Výsledky zde

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,