Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Mladší žáci

 

 

19.6. 2022  TK Evženie Klášterec nad Ohří : TO Meziboří  0:6

 

 

 

Dream team mladších žáků TO Meziboří pokračoval ve spanilé jízdě a tentokráte to "odnesli" soupeři z TK Evženie Klášterec nad Ohří.  Ačkoliv se hrálo opět za úmorného vedra,  tak opět naši malí tenisový hrdinové předvedli svoje umění, vášeň a bojovnost. Je třeba zmínit,  že Natálka,Adam a David se vrátili v pozdních večerních hodinách (po 22.hod) z mistrovského zápasu starších žáků v Žatci,  kde významnou měrou přispěli k historicky prvnímu vítězství starších žáků v soutěži. A protože po vítězství se vždycky dobře regeneruje,  naši tenisoví válečníci podali opět fantastický výkon, díky kterému si vezou domů na mezibořské kurty sladké vítězství. Opět super atmosféra díky doprovodu báječných rodičů a parádní práce kapitánů Pavly a Petra.

 

Tak teď v neděli poslední zápas a pojďte do toho s námi!!!

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

 

 

5.6. 2022 TO Meziboří  : TK Žatec 6:0

 

 

 

Naši mladší žáci odehráli "domácí" zápas u svých soupeřů v Žatci,  protože se souběžně na našich kurtech konal turnaj v kategorii BABY tenis  BABY CUP. Děkujeme tímto za vstřícný přístup vedení TK Žatec jmenovitě Markovi Koutníkovi, Horstovi Rehákovi a Karolíně Barčákové.

Oficiální premieru si v roli kapitána týmu odbyla Pavla Nováková a ve spolupráci s Petrem Knoblochem zajistili dětem dokonalý servis. Významnou podporou se opět ukázal výjezd početného fanklubu.

Naše děti se udržely na vítězné vlně a všechny zápasy zvládly takřka dokonale. 

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

 

 

 

 

 

29.5. 2022 LTK Bílina : TO Meziboří 0:6

 

  

 

V neděli se nad bílinskými tenisovými kurty prohnalo mezibořské tornádo. Naši mladší žáci podali skvělý výkon a z pro nás z vždy přátelské Bíliny odvážejí první vítězství  v poměru 0:6. Všichni podali výborné výkony a udělali nám tím velikou radost. Je těžké někoho vyzdvihovat, protože jak Davídek, Ádys, Adélka i Natálka vzorně reprezentovali, ale pro Natálku to byl první náročný tenisový víkend a zvládla ho neskutečně. 

Všem patří veliká pochvala a ohromné  poděkování patří vám všem, kteří jste jeli podpořit.

Speciální poděkování patří kapitánovi družstva Petru Knoblochovi, který začíná připomínat, nejen křestním jménem, nehrajícího kapitána našeho FED CUPového týmu Petra Pálu

 

.....a takhle chutná vítězství ❤❤❤

  

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

 

 

 

 

15.5. 2022 TO : Meziboří : TK Kadaň

 

 

  

Po sobotní premiéře starších žáků se dnes do boje pustili i jejich mladší kolegové a to proti družstvu z Kadaně. Opět fantastická atmosféra, o kterou se postarali jak přítomní diváci tak I samotní tenisté a tenistky. Nemohu nezmínit skvělou práci kapitána družstva Petra Knoblocha, pro kterého to byla také premiéra. Po místy až heroických  výkonech (dlouhé zápasy, vedro) naši tenisté podlehli svému soupeři 2:4. Děkujeme všem a budeme se těšit na následující zápasy.

Adam a David čtyřhra

Adam, vítězný míč a emoce

Adélka vítězný míč

 

Oficiální výsledky

Galerie fotek

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,