Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Starší žáci

 

13.5.2023 TO MEZIBOŘÍ  : TK ŽATEC 7:2

 

 

Premiera na domácích kurtech v mistrovském zápase družstev se našim borců a borkyním opravdu povedla. Nesnižuje to ani fakt, že hosté ze Žatce přijeli jen se 3 chlapci. Je vidět,  že naše děti už jsou ostřílenější a všichni víme,  jak je sebedůvěra důležitá. Děvčata měla soupeřky, které byly nad jejich síly, ale I tak obě naše slečny podaly bojovné výkony.

Domácí fanouškovský tábor opět vytvořil parádní prostředí. Poděkování patří i manželům Dieneltovým za bezvadný chod bufetu.

 

Sestava :

Matouš Lošťák

Šimon Lošťák

Marek Jurkovič

Adam Pužman

Adéla Svobodová

Klára Posuchová

Výsledky

Galerie fotek

 

 

6.5.2023 TK EVŽENIE KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ  : TO MEZIBOŘÍ  0:9

 

 

Starší žáci zahájili sezónu mistrovských zápasů v krásném prostředí areálu TK Evženie  v Klášterci nad Ohří.  Vítěznou premieru si v mezibořském dresu po návratu z TK Most odbyl Matouš Lošťák. Všichni tenisté a tenistky podali zodpovědné výkony a tomu odpovídá i krásný výsledek. Nicméně jeden výkon bych rád vyzdvihnul a to výkon Kláry Posuchové,  která přes počáteční nervozitu ukázala srdce bojovnice a "otočila" zápas - veliký respekt k Tobě, Klárko!!! Poděkování patří kapitánům Simoně Lošťákové a Vaškovi Svobodovi za přístup k hráčům a za klid,  který na ně přenášejí i ve vypjatých chvílích. 

Samostatnou kapitolou je podpora našich fanoušků ze strany rodinných příslušníků, trenérů a kamarádů  - díky za vaše fandění v duchu fair play a tenisové etikety. 

 

Sestava:

Matouš Lošťák

Šimon Lošťák

Marek Jurkovič

Adam Pužman

Adéla Svobodová

Klára Posuchová

 

Výsledky

Galerie fotek 

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,