Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Turnaj mladších žáků a žákyň - TK Dubí

 

10. - 11.8. se na kurtech TK Dubí konal turnaj mladších žáků a žákyň kategorie C. Měli jsme svá želízka v ohni v obou kategoriích. V mladších žácích nás reprezentoval Matouš Lošťák, který si v prvním kole poradil s Jonášem Vavrouškem. Po přerušení pro déšť nestačil Matouš na Dominika Bešíka, ačkoliv průběh hry neodpovídá stavu. Ve čtyřhře s Dominikem nestačili na první nasazený pár Červenka Spěvák -nicméně si Matouš odváží pohár za 3.místo.

V kagorii dívek nás reprezentovaly Klárka Posuchová a Viktorka Fábiková. Klárka si poradila v prvním koles domácí Anastazii Marii Pokovou, bohužel nevyužila relativně příznivého losu a účast ve druhém kole znamenala konečnou. Ve čtyřhře s Adélkou Teiralovou obsadily 3.místo.

Viktorka Fábiková v prvním kole narazila na Karolínu Hüblovou z LTC Litvínov a poprvé v kariéře jí porazila 6:3 6:3. Ve druhém kole byla nad její síly její spoluhráčka ze čtyřhry Bára Matoušková 0:6 0:6. Ačkoliv se výsledek tváří jednoznačně, průběh gamů tak vůbec nevypadal, ale i tak nám zazpívál bohužel kanár. Vikča si ale náladu totálně spravila ve čtyřhře - společně s Bárou jednoznačně postoupily přes pár Cassalderey - Poková 6:0 6:1, aby se v nádherném a dramatickém finále střetly s 1.nasazeným párem Dvořáková - Polatová 6:2 1:6 10:6.

TK Dubí patří veliké poděkování a to zejména Ladě Batíkové a Jaroslavovi Obrtlíkovi za bezvadnou organizaci a vytvoření pohodové atmosféry.

Galerie fotek ke shlédnutí zde.

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,