Tenisový oddíl TJ Baník Meziboří

Soustředění 2022

 

 

6.den = závěr

 

 

....každá pohádka má svůj konec a i naše soustředění dospělo bohužel velice rychle do finále. Doufám, že pro všechny to bylo 6 dní naplněných tenisem, zábavou, legrací, dobrým jídlem a hlavně kamarádstvím. Tak za rok "opáčko"

 

Galerie fotek 6.den a závěr

 

5.den

 

 

 

 

 

5.den se nesl v duchu turnajového klání. Děti odehrály mnoho krásných a napínavých zápasů. Turnaj jsme s ohledem na předpověď počasí přesunuli z tradičního čtvrtka na středu. V galerii fotek je vidět zapálení pro hru a až neuvěřitelná bojovnost, ať už se jednalo o kategorii mini,baby nebo žáci. Turnajový den byl rozdělený obědem (řízek + bramborová kaše ). Tenis jsme tentokráte prodloužili do 18hod a poté jsme se odebrali na večeři (zapečené těstoviny). Z večeře už někteří jedinci spěchali, aby se stačili upravit a načančat na večerní diskotéku. Zjistili jsme, že naše děti nemají talent pouze na tenis,  ale i tanec je jim vlastní. Po diskotéce už svítila očka plná nadějí, zda-li dnes dorazí pošta. A dorazila

 

Galerie fotek 5.den

 

Zahájení disco reje

 

 

 

4.den

 

 

 

V první části dne tj. do oběda děti absolvovaly klasický tréninkový blok tzn. tenis + kondice. Po obědě a poledním klidu jsme se vydali na výšlap,  cílem byla zřícenina hradu Tolštejn a po večeři ( bramborové knedlíky plněné uzeným masem ), došlo na již tradiční soutěž "Jiřetín hledá talent" - veškeré podrobnosti najdete ve fotogalerii. 

 

Galerie fotek 4.den

 

 

3.den

 

 

 

Po snídani jsme se odebrali na kurty, udělali jsme několik foteček a odtrénovali jsme dopolední tréninkový blok. Po obědě (penne s kuřecím masem a smetanovou omáčkou) si děti odpočinuly a odpoledne jsme se opět s nadšením vrhli do tréninkového procesu. Bohužel nás zaskočilo počasí a tak jsme odtrénovali pouze polovinu odpoledního bloku. Když se počasí umoudřilo,  děti vyrazily poznávat Jiřetín tj. vykoupit všechny možné blbůstky. Po večeři - PALAČINKY ❤❤❤ - se odehrál dramatický zápas družstev "Kapybary" a "Pašíci" v přehazované .....emoce,štěstí, smutek.....drama až do konce. A potom už jenom sprcha a ....spánek.

 

Galerie fotek 3.den

 

2.den

 

 

 

Máme za sebou druhý den, který přinesl opravdu tenisovou nálož. Po ranní lehké kondiční rozcvička jsme posílali a vrhli jsme se do dopoledního tenisového víru. Všechny děti bez výjimky zasluhují velikou pochvalu za to, jak přistupují k tréninku. Po obědě (plátek s rýží) polední klid a poté opět tenisová i kondiční nálož. Před večeří dostaly děti osobní volno, po večeři jsme si zazpívali naše hymny a šlo se na kutě. Všichni vás moc pozdravují. V galerii máte něco málo fotek.

 

Galerie fotek 2.den

 

 

1.den

 

Tak konečně konec školního roku, vysvědčení a hurrrrá prázdniny. Jako každým rokem prázdniny  většině našich tenisových dětí začínají tenisovým soustředěním. A že se opravdu nejedná o nějaké "leháro" poznaly děti hned po příjezdu, kdy se ubytovaly, naobědvaly, chvilku si odpočinuly,  ale poté už začal odpolední tréninkový blok, který je rozdělený na 1a1/4 hod tenis, 15min svačina a 1a1/4hod kondice. Následovala chvíle osobního volna a už tu byl čas večeře.  Uspávací proces zvládly kolegyně Viky,Verča a Míša na absolutní jedničku.  Co by to bylo ale za uspávání bez Kamila,  tak to byl takový zlatý hřeb programu. Všichni jsou v pořádku a když to jen trochu půjde, očekávejte info v podobném duchu ve večerních či nočních hodinách.

 

Galerie fotek 1.den

 

 

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,